UA PL

Kancelaria Gospodarcza TRUST sp. z o. o.

Biuro Dobrodzień
ul.Plac Wolności 16
tel. 512 422 619
mail: biuro@kgtrust.pl

Biuro Ozimek
ul. Częstochowska 15
tel. 532 630 363
mail: biuro@kgtrust.pl

Sprawy Ukraińskie:
Boliukh Vitalij
tel: 601 196 227
mail: b.vitalij@kgtrust.pl

Doradca techniczny:
tel: 606 123 039

Formularz kontaktowy

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Kancelaria Gospodarcza TRUST sp. z o. o., z siedzibą w Dobrodzień(46-380) przy ul. Plac Wolności 16. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane pytanie. Dane nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi na pytanie.
Doradztwo techniczne
Firma oferuje doradztwo w zakresie technologii odlewniczych, a w szczególności technologii z zakresu pełnej formy, zgazowanego modelu styropianowego i zgazowanego modelu w powłokach ceramicznych.
Udostępnianie pracowników
Oferujemy udostępnianie pracowników – pozyskanych przede wszystkim z Ukrainy – firmom odczuwającym deficyt rąk do pracy.
Formalności urzędowe
Dla osób pochodzących z Ukrainy oferujemy doradztwo i pomoc w załatwianiu formalności związanych z pobytem w Polsce, uzyskaniem pozwolenia na pracę, zdobyciem karty czasowego pobytu czy też Karty Polaka.
Biuro doradcze
Osobom pragnącym rozpocząć w Polsce działalność gospodarczą udzielamy pomocy w zrealizowaniu tego celu.
KG TRUST
O nas

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej. Henry Ford

Kancelaria Gospodrcza Trust powstała w 2014 roku. Od tej pory prężnie funkcjonujemy na rynku w następujących obszarach:

  • Doradztwo techniczne i inwestycyjne.
  • Finanse, rozwój działalności przedsiębiorstw jak i pomoc w rozpoczynaniu działaloności gopodarczej.
  • Zatrudnianie pracowników z Ukrainy.

Jesteśmy firmą doradztwa inwestycyjnego i technicznego w zakresie technologii odlewniczych. Zespół naszych fachowców posiada 10 letnie doświadczenie na linii produkcyjnej. Znamy wszystkie procesy technologiczne oraz możliwości ich zastosowań.

Specjalizujemy się również w szeroko pojętych zagadnieniach finansowych dzięki czemu możemy Państwu zaoferować pełną opiekę i pomoc w rozwoju firmy.

Zgodnie z powiedzeniem Platona, że „Początek jest najważniejszą częścią pracy” udzielamy fachowej pomocy osobom chcącym prowadzić działalność gospodarczą.

Obserwując na rynku problemy kadrowe, wyszliśmy naprzeciw i specjalizujemy się w zatrudnianiu fachowców z Ukrainy. Posiadając dobre kontakty w branży hutniczej i konstrukcji stalowych skupiliśmy się na poszukiwaniu pracowników o specjalnościach przydatnych w tym segmencie przemysłu. Z czasem nasza działalność rozwinęła się i świadczymy także usługi dla innych branź. Odpowiadając na pojawiające się zapotrzebowanie – uruchomiliśmy pomoc w załatwianiu spraw urzędowych dla osób z Ukrainy, które zamierzają podjąć pracę w Polsce.